V Halowy Turniej o puchar Prezesa UKS Trójka Górsk za nami!!!

25 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku odbył się V Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego Trójka Górsk. W zawodach uczestniczyło tym razem aż osiem drużyn: UKS Trójka Górsk, SP Górsk, UKS Orkan Zławieś Wielka, Gwiazda Toruń, Salos Toruń, Feniks Obrowo I, Feniks II i SP Siemoń. Po bardzo zaciętej rywalizacji wygrał Salos Toruń przed Gwiazdą Toruń i Feniksem Obrowo II. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. Najlepsze trzy zespoły otrzymały puchary i medale. Wybrano również najlepszych czterech zawodników turnieju, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki. Każdy zawodnik dostał wodę i drożdżówkę.

Serdecznie dziękujemy Gminie Zławieś Wielka i Powiatowi Toruńskiemu za wsparcie finansowe turnieju, Panu Dawidowi Basakowi, dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku za udostępnienie sali gimnastycznej. Poniżej szczegółowe wyniki zawodów:

Grupa A:

Gwiazda Toruń - Feniks Obrowo I 1:0, SP Górsk - Salos Toruń 0:1, SP Górsk - Gwiazda Toruń 0:1, Salos Toruń - Feniks Obrowo I 3:0, Gwiazda Toruń - Salos Toruń 0:3, Feniks Obrowo I - SP Górsk 0:4

1. Salos Toruń       - 3 - 9 - 7 - 0

2. Gwiazda Toruń   - 3 - 6 - 3 - 3

3. SP Górsk          - 3 - 3 - 4 - 3

4. Feniks Obrowo I - 3 - 0 - 0 - 8

Grupa B:

Feniks Obrowo II - SP Siemoń 1:0, Orkan Zławieś Wielka - Trójka Górsk 2:0, Orkan Zławieś Wielka - Feniks Obrowo II 0:4, Trójka Górsk - SP Siemoń 1:0, Feniks Obrowo II - Trójka Górsk 2:1, SP Siemoń - Orkan Zławieś Wielka 0:1

1. Feniks Obrowo II        - 3 - 9 - 7 - 1

6. UKS Trójka Górsk

7. Feniks Obrowo I

8. SP Siemoń

Król strzelców:Krzysztof Różewicki (Feniks Obrowo II)

Najlepszy napastnik:Tomasz Bańkowski (Salos Toruń)

Najlepszy obrońca:Maksymilian Szczygielski (Salos Toruń)

Najlepszy bramkarz: Tymon Żołądź (Salos Toruń)

SP Górsk: Mikołaj Kiszel, Mateusz Oźmina, Jakub Jabłoński, Dominik Łakomy, Radosław Popławski (6), Leon Wasilewski (1), Radosław Kuskowski, Aleksander Binkowski. Trener: Adam Lubiński.

UKS Trójka Górsk: Jan Krystek, Julian Kalinowski, Julian Broda, Ksawery Pyzik, Kajetan Lubiński, Hubert Lis(1), Nikodem Jabłoński(1), Wojciech Karczewski, Nikodem Gmitruk, Miłosz Boniecki. Trener: Adam Lubiński.